برترین تولیدکنندگان در صنعت چوب + معرفی بهترین تولید کننده صنایع چوبی

۱۵ سال سابقه کار در حال حاظر دارای ۱۷ نیروی متخصص صنایع چوب و ام دی اف می باشیم. شرکت روماک دارای دو طبقه شوروم در شهر تهران می باشد تا امکان بازدید حضوری برای کارفرمایان محترم فراهم گردد. به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،یاسر امینی مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران در دیدار با علی اکبر صفریان مدیرعامل شرکت صنایع چوب و کاغذ استان که جهت پیگیری زمین مجاور شرکت صنایع چوب و کاغذ بمنظور احداث شهرک صنعتی برگزار شد، از فراهم بودن زمینه و شرایط لازم برای ایجاد شهرک صنعتی، با توجه به پتانسیل منطقه و مجاورت جاده سمنان با رعایت شرایط زیست محیطی خبر داد. به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز،طالبی رئیس اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری مراغه گفت: سالانه ۵۰ میلیارد ریال درآمد با تولید و صادرات صنایع دستی در ۱۲ بخش عاید هنرمندان این شهر میشود. توانایی های مختلفی برای متخصصان مهندسی صنایع چوب و فرآورده های سلولزی در نظر گرفته شده است ، این رشته مراحل رویش و تولید چوب را مورد بررسی قرار می دهد و به همین دلیل توانایی های متنوعی به موفقیت در این کار بستگی دارند که یکی از آن ها علاقه به دروسی همچون زیست شناسی گیاهی ، شیمی و فیزیک هست.

مثلا برای ساخت نمای زیبای خانه ها یا فضای درونی آن ها از چوب به وفور استفاده می شود. هر روز با روز دیگر فرق می کند، هر طلوع آفتاب اعجاز خاص خود را به ارمغان می آورد و زنده می شود. آینده شغلی و بازار کاری که برای متخصصان مهندسی صنایع چوب و فرآورده های سلولزی وجود دارند گستردگی خاصی را به خود اختصاص داده اند. از این رو این افراد باید توانایی های ویژه ای را داشته باشند تا بتوانند بازار کار ویژه ای را برای خود رقم بزنند و از این طریق به موقعیت های شغلی متفاوتی دست پیدا کنند. این شرکت به منظور تقویت نقش فعال خود به طور مداوم خدومات و محصولات خود را افزایش می دهد. ثبت نام رشته صنایع چوب علمی کاربردی بدون کنکور به منظور جذب متقاضیان این رشته هر ساله در دو دوره امکان پذیر است . فارغ التحصیلان رشته صنایع چوب در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور میتوانند در تمامی کارگاه ها و کارخانه ها و بطور کل صنایع مربوط به چوب مشغول به تحصیل شوند .

رشته صنایع چوب علمی کاربردی بدون کنکور میتوانند در آینده پس از فارغ التحصیلی در مشاغلی مثل صنایع چوبی و تولید مبلمان و مثل اینها فعال بکار شوند . رشته صنایع چوب علمی کاربردی بدون کنکور با محوریت انجمن علمی مبلمان برای کمک به اقتصاد کشور فراهم آمده . برای ثبت نام رشته صنایع چوب علمی کاربردی بدون کنکور متقاضیان نیازمند مدرک دیپلم چهارساله نظام قدیم و یا سه ساله نظام جدید هستند . در رشته صنایع چوب علمی کاربردی بدون کنکور دانشجویان باید با انواع فعالیت های درودگری ، رنگ کاری ، منبت کاری و رویه کوبی آشنا شوند و آموزش ببینند . رشته مهندسی صنایع چوب و فرآورده های سلولزی به تربیت کارشناسانی می پردازد که بتوانند دانش های لازم را در رابطه با شناسایی انواع چوب و خواص آن ها به دست بیاورند. خبرگزاری فارس مازندران ـ زهرا طاهریپرکوهی| راهاندازی کسب و کار و قدم گذاشتن در این مسیر پرتلاطم مستلزم سختگوشی و تلاش بسیار است که این روحیه را میتوان در تولیدکنندگان یافت که حتی برخی با دست خالی قدم در این مسیر گذاشتند. در میان تولیدکنندگان، هنرمندان صنایع دستی با عجین کردن تولید و هنر هر آنچه در چنته داشتند را بهکار گرفتند تا بتوانند سری از سرها دربیاورند.

ما متعهد هستيم همواره از تجربيات گذشته بهره برده و با تلفيق خلاقيت و هنرطراحى و استفاده از توانمندى هاى اساتيد هنر ايرانى در صنعت چوب، ايده هاى بديع و نو توأم با برازندگى و متناسب براى زمان حال خلق نماييم و با تجربه چندين ساله در زمينه سبك هاى كلاسيك، مدرن و مدرن كلاسيك، هميشه و هرلحظه در خدمت شما باشيم. پس به ما اعتماد کنید. آنها با هوشیاری توانستند مشکل جامعه را درک کرده که فراتر از یک ایده بزرگ است و در سختترین شرایط هم پا پس نکشیدند. تقسیم میشوند، هر مورد برای انجام یک مرحله خاص استفاده میشود. سی ان سی در واقع یک دستگاه فرز صنعتی است که با استفاده از نرم افزارهای کامپیوتری کنترل و هدایت میشود. نخعی عضو گروه تحقیق و توسعه فرا ایده به کمک همکارش توانسته است نیاز خراسان جنوبی را به دستگاه سی ان سی برطرف کنند. به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند، بومی سازی این دستگاه را گروه تحقیق و توسعه فرا ایده و با حمایتهای کمیته امداد امام خمینی و سازمان بسیج علمی و فناوری خراسان جنوبی به نتیجه رساند.

دیدگاهتان را بنویسید