تا انتهای مطلب همراه ما باشید

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت سفارش با شماره های موجود در صفحه تماس بگیرید یا از طریق شبکه های مجازی باما در ارتباط باشید. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه ماشین آلات صنایع چوب و اینترموب ترکیه استانبول با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات صنایع چوب و اینترموب آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار صنایع چوب و اینترموب را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید . روسیه به لحاظ صادرات محصولات ساختمانی ساخته شده از چوب در جمع پنج صادرکننده اول جهان قرار می گیرد، تنها در سال 2016، میزان صادرات حدود 5 میلیارد دلار بود. وی افزود: از ماه ژوئن صادرات مبلمان و صنایع چوب آغاز شد و در ماه اکتبر این میزان به اوج خود رسید؛ میزان صادرات در ماه گذشته با افزایش 7.5 درصدی نسبت به مدت مشابه سال 2019 به 528 میلیون دلار رسیده است.

برای مثال براساس این معیار تولید «ابزار پزشکی-اپتیکی-دقیق- ساعت» با افزایش ۱۶۶درصدی روبهرو است و «استخراج زغال سنگ و لینیت» در قعر جدول قرار دارد. در مقابل «کامپیوتر و فعالیتهای مربوطه» با سرمایهای بالغ بر۲۰ میلیارد ریال، «استخراج زغال سنگ ولینیت» با ۳/ ۶۹ میلیارد ریال و «ماشین آلات دفتری وحسابداری» با ۲۶۰ میلیارد ریال کمترین سرمایه را جذب کردهاند. ماه منتهی به دی سال ۹۳ را در نظر بگیریم، گروه «ساخت مواد و محصولات شیمیایی» با ۱۵۹۹۷۲ میلیارد ریال، «ساخت فلزات اساسی» با ۱۲۹۷۲۹ میلیارد ریال و «محصولات غذایی وآشامیدنیها» با ۱۱۶۶۸۴ میلیارد ریال به ترتیب صنایعی هستند که بیشترین سرمایه را جذب کردهاند. در ۱۰ ماه منتهی به دی سال ۹۳ در کل در ۳۳ گروه صنعتی برای حدود ۳۴۱ هزار نفر اشتغال ایجاد شده است. ۲۰ گروه از این صنایع تعداد کمتری جواز تاسیس در سال ۹۳ گرفتهاند که از آن جمله میتوان به گروه «کک وفرآوردههای حاصل از نفت» که بهمیزان ۷۰ درصد کاهش داشته است، اشاره کرد. سازهای موسیقی، اسباب بازی ها، جواهرآلات، لوازم آشپزخانه، شانه و صنایع دستی از چوب طبیعی تا به امروز عملا در همه حوزه های زندگی ما استفاده می گردند.

مساحت عظیمی از این جنگلها به سبب کمبود در نگهداری درست یا آسیبهای طبیعی مورد بهرهبرداری نیستند. به استناد مصوبه مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام، هم زمان از مورخ 30/08/1398 شرکت فیبر بابلسر ( سهامی خاص) با انتقال کلیه اموال و دارایی ها و مطالبات و دیون و تعهدات به ارزش دفتری، در شرکت صنایع چوب خزر کاسپین ادغام گردید. معاون وزیر صمت ادامه داد: نکته ویژهتر، حضور تشکلها و اصناف تولیدی است که از زمان اعمال محدودیت در واردات توانستهاند به تولید ملی کمک کنند. احمدی گفت: ساخت این شطرنج تمام چوبی، حدود ۶ ماه زمان برد که به لحاظ وزنی، اندازه و جنس مشابه این شطرنج در دنیا ساخته نشده است. در آماری که برای بررسی جذابترین صنایع برای سرمایهگذاری در ایران آمده است، میزان سرمایهگذاری صورت گرفته در واحدهایی که در ۱۰ ماه منتهی به دی امسال مجوز ساخت گرفتهاند، بررسی شده است. یکی دیگر از برندهای ایرانی که در زمینه طراحی و ساخت مبلمان لوکس خصوصا در سبک های کلاسیک و نئوکلاسیک فعالیت دارد، برند سون یا هفت است. اما «ابزارپزشکی-اپتیکی-دقیق- ساعت» ۵۳ درصد بیشتر از سال قبل مجوز تاسیس گرفتهاند. در مجموع نیز میزان سرمایهگذاری ۷/ ۱۰ درصد کاهش یافته است.

این در حالی است که میزان اشتغال درصنایع «ابزارپزشکی-اپتیکی-دقیق- ساعت» و گروه صنعتی «بازیافت» به ترتیب رشدی معادل ۷/ ۷۴ و ۹/ ۴۷ درصد داشتهاند. مانند «وسایل نقلیه موتوری» که با کاهش ۷۴ درصدی میزان اشتغال نسبت به سال گذشته روبهرو بوده است. این بخش دربرگیرنده کاربرد محصولات شرکت مهرتاش سپاهان برای انواع صنایع است که سازمان برای آنان محصولی به بازار عرضه می دارد. محصولات شرکت مهرتاش سپاهان از مود شیمیایی ویژه تا روانکارهای صنعتی در بیش از 20 صنعت پررونق میهن عزیزمان مورد استفاده بوده و همواره نام مهرتاش سپاهان در اذهان مدیران شرکت های بزرگ تولیدی در این صنایع مذکور سالهاست که نقش بسته است. شرکت مهرتاش سپاهان عضو گروه تاش می باشد که بعنوان یکی از تولیدکنندگان معتبر مواد شیمیایی ویژه و روانکارهای صنعتی سنتتیک با ظرفیت تولید سالیانه 50.000 تن، محصولات خود را بر اساس دانش روز و منطبق بر استانداردهای ASTM, DIN, API تولید و عرضه می نماید. به گزارش خبرنگار گروه استانهای باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، برای منبت کاری این هنر اصیل ایرانی، انواع چوب درختان بکار گرفته میشود؛ هر چه جنس چوب محکمتر و فشردهتر باشد کار منبت بهتر، زیباتر و با دوامتر میشود.

دیدگاهتان را بنویسید