راهنمای خرید آهن آلات – ایسنا

این آهن فروشان اینترنتی معمولا به طور مستقیم و بیواسطه از فولادسازان و نوردکاران خرید کرده و آن را به مشتریان خود میفروشند. آنها یاد گرفتهاند همهی سرمایهی خود را به یکباره وارد بازار آهن نکنند و سطح سرمایه خود در هر بازار را بر اساس مساعد بودن یا نبودن آن بازار تنظیم کنند. زمان ورود به بازار فولاد و زمان خرید آهن بسیار حائز اهمیت است. فروشگاه اینترنتی آهن دپو یکی از کامل ترین فروشگاه های آنلاین فروش آهن آلات می باشد که هم در زمینه آهن و فولاد و هم سایر محصولات مصرفی مرتبط با ساختمان سازی فعالیت دارد. یکی دیگر از عواملی که بهطور مستقیم بر پیش بینی قیمت میلگرد و آهن تاثیر میگذارد، وضعیت بورس کالا است. یکی دیگر از عوامل و شرایط موثر در پیش بینی قیمت میلگرد و آهن، نیاز صنایع وابسته است. ما در چند سال گذشته با آغاز فروش آنلاین آهن، پا به عرصه جدیدی گذاشتیم که هدف از آن، افزایش سرعت خدمترسانی به مشتریانمان در اقصی نقاط ایران است. کم خونی فقر آهن در تمام نقاط دنیا بین کودکان و زنان در سنین باروری شایع است. آهن آلات ساختمانی عبارت است از محصولات فولادی که به طور مستقیم و یا غیر مستقیم در صنعت ساختمان سازی کاربرد دارند.

پیش بینی قیمت آهن از جمله عواملی است که کمک شایانی به فعالان صنعت ساخت و ساز در ایران می کند. از دیگر خدمات این مجموعه میتوان به تحلیل و پیش بینی قیمت آهن آلات، میلگرد و دیگر فلزات و … البته این نکته را هم در نظر داشته باشید که برخی از شرایط و اتفاقات، غیرقابل پیشبینی هستند و ممکن است در قیمت این محصولات تاثیرگذار باشند. همانطور که در بالا ذکر شد، اسید آسکوربیک یا همان ویتامین سی می تواند به جذب آهن در بدن بسیار کمک کند. البته همان طور که اشاره شد، عدم پیشبینی برخی وقایع نیز در قیمت این مصالح تاثیر خواهد گذاشت. آهن فروش محلی ممکن است گاهی بر روی یک معامله 4 تا 5 درصد نیز سود کند که با توجه به اینکه ارزش معاملات خرده فروشی آهن حدود چند ده یا حتی چند صد میلیون تومان است و هزینههای جاری این آهن فروشان کوچک کم است سود مطلوبی به شمار میآید هر چند که آنها نیز ریسکهایی که برشمردیم را در مقابل خود میبینند و به دلیل نقدینگی کمی که دارند اگر زمین بخورند به سختی میتوانند از جای خود برخیزند. نکته دیگر اینکه انواع ناودانی، میلگرد، تیرآهن و …

به گزارش ایسنا بنابر اعلام همگردی، محصولات آهنی در انواع و اشکال مختلفی تولید و به بازار عرضه میشوند که یکی از آنها محصولات آهنی ساختمانی است و در ساختمانسازی کاربرد دارد؛ به طوری که بسیاری از سازههای دنیا بر پایه خرید و فروش محصولات فولادی، استوار شدهاند. میلگرد، مقاطع فولادی طویل و توپر که می توان گفت هیچ پروژه ساختمان سازی وجود ندارد که بتوان آن را بدون استفاده از میلگرد به پایان رساند. از نبشیها برای اتصال بین تیرآهن و ستون استفاده میکنند که در ادامه به صورت جامعتری کاربردهای آن را توضیح خواهیم داد. توجه داشته باشید که استفاده از روش تکنیکال برای پیش بینی قیمت آهن و میلگرد، به دلیل تاثیرپذیری قیمتها از فضای خبری در ایران کاربرد چندانی ندارد. لازم است تا پیش از پرداختن به کسبوکاری جدید سود و زیان آن را در کنار هم لحاظ کرده و علاوه بر در نظر گرفتن بازده آن، از ریسکهای موجود در آن بازار نیز مطلع شد.

اما این سود خالص آهن فروشان مدرن نیست و باید هزینههای جاری شامل اجاره، مالیات، انبارداری و همینطور دستمزد، پورسانت، بیمه، عیدی و سنوات کارکنان را از آن کاست تا سود خالص آهن فروشان بزرگ مشخص شود. که این محصولات ورق گالوانیزه، ورق رنگی ، ورق شیروانی را شامل میشوند. متابولیسم آهن نیز پیچیده است، زیرا این عنصر در بسیاری از جوانب حیات شامل عملکرد گلبولهای قرمز خون، فعالیت میوگلوبین و اعمال آنزیمهای متعدد هم و غیر هم دخالت دارد. رصد روزانه ی قیمت آهن در بازار، اخبار روز و هم چنین مطالب وب سایت های معتبر بین المللی از جمله منابعی هستند که می توان از آن ها در بررسی قیمت آهن در آینده کمک گرفت. مهم ترین سمت هایی که در ابتدا باید به دنبال نیرو کار آن باشید حسابدار و انباردار می باشد. در ابتدای مطلب این را بگوییم بتن مصرفی در ساختمان سازی از مقاومت فشاری بسیار بالایی برخوردار است در حالیکه مقاومت کششی آن تقریبا ناچیز می باشد بر همین اساس برای جبران این کاستی و در نهایت افزایش مقاومت کششی بتن با کار گذاشتن میلگرد در آن از تخریب آن جلوگیری می کنند. از لحاظ تکنیکالی روند صعودی قیمت ورق سیاه تمام شده و وارد فاز تقریبا بدون روند شده است.

دیدگاهتان را بنویسید