صنایع چوب سیدی

1- تولید چوب در آمریکای شمالی: با وجود افزایش بهره برداری از جنگل ها در سراسر جهان، آمریکای شمالی همچنان بر صنعت چوب تسلط دارد. می توان از نمایشگاه ماشین آلات صنایع چوب و اینترموب ترکیه استانبول به عنوان بزرگترین تجمع گروههای صنایع چوب و اینترموب در جهان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. چرا باید در نمایشگاه ماشین آلات صنایع چوب و اینترموب ترکیه استانبول شرکت کنید؟ فارغ التحصیلان این رشته دانشگاهی می توانند با تأسیس کارگاه و کارخانه ساخت محصولات چوبی و سلولزی شخصی، به کسب درآمد بالایی در این زمینه شغلی برسند. فارغ التحصیلان رشته مهندسی صنایع چوب با تکنولوژی و دانش فناوری چوب و مهارت های مرتبط با آن آشنا هستند. فارغ التحصیلان این رشته، در واحد های تولیدی چوب را اصولی تر و صحیح تر به کار برده و از هنگام قطع درخت تا زمان تولید فراورده های مصرفی بر آن نظارت دارند.

نمایشگاه ماشین آلات صنایع چوب و اینترموب ترکیه استانبول بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. نمایشگاه ماشین آلات صنایع چوب و اینترموب ترکیه استانبول از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه صنایع چوب و اینترموب دبی است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه ماشین آلات صنایع چوب و اینترموب ترکیه استانبول با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات صنایع چوب و اینترموب آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار صنایع چوب و اینترموب را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید . بازار هدف این نمایشگاه، همه فعالان ملی و بین المللی صنایع دستی چوبی و افراد و شرکت های حرفه ای صنعت چوب و پردازش چوب خواهند بود: به ویژه در بخش های اول و دوم ماشین آلات و تجهیزات تبدیل چوب، ماشین آلات و تجهیزات برش چوب، مصالح چوبی، ماشین آلات و تجهیزات انرژی چوب، ماشین آلات پرداخت رنگ و روغن، تکنیک های مونتاژ، محصولات و بسیاری دیگر.

قصد داشتیم لیست کارخانه ها و واردکنندگان چوب را در اختیارتان بگذاریم، اما با توجه به عدم دسترسی به آمار دقیق، تنها به معرفی چند واردکننده و شرکت چوب بسنده می نماییم. شرکت “مونسا” با بیش از سه دهه فعالیت در صنعت مبلمان و با تولید مبلمان نئوکلاسیک و مبلمان آوانگارد (طراحی، تولید مبلمان، تعمیرات و فروش) افتخار داشته با بهره گیری از جدید ترین تکنولوژی و دستگاه های روز صنعت مبلمان به همراه نیروی انسانی کارآمد و متخصص، مدرن ترین و با کیفیت ترین محصولات را طراحی و تولید نماید. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازههای علمی در رشته صنایع چوب و اینترموب است که منجر به ارتقا سلامت و دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه میشود. از دیگر خصوصیات فیزیکی چوب ها به مقاومت آن ها در کنار هدایت الکتریکی اشاره می کنیم. او با اشاره به کیفیت و طراحی مرغوب مبلمان ترکیه تاکید کرد: ما یکی از 3 کشوری هستیم که در 5 سال گذشته بیشترین میزان صادرات را در این بخش داشتیم.

این شرکت در سال 1955 میلادی توسط 3 برادر تاسیس گردید. شرکت صنعت چوب ثمین (مبلمان ثمین) در سه حوزه 6 و7 و 12 محورهای مصوب جوایز طرح سراسری برند ملی و اقتدار ملی قدم های مثبتی برداشته است. صنایع چوب برادران سیدی با مدیریت محمد سیدی با بیش از سه دهه فعالیت در زمینه طراحى، توليد و عرضه مصنوعات چوبی شامل:مبلمان، بوفه، ويترين، آينه، كنسول میز تلویزیون -میز جلو مبلی- جاکفشی, از بهترين مواد اوليه به هموطنان محترم و بى نياز نمودن ايشان از خريد كالاى مشابه خارجى می باشد. با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه ماشین آلات صنایع چوب و اینترموب ترکیه استانبول می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. دفتر مرکزی IKEA در کشور هلند قرار داشته و همچنین نخستین فروشگاه آن در سال ۱۹۵۸ در سوئد گشایش یافت. اگر موج دوم آغاز نشود و محدودیتهای دوباره صورت نگیرد به این هدف خود دست خواهیم یافت.

0 دیدگاه دربارهٔ «صنایع چوب سیدی;

دیدگاهتان را بنویسید