ماشین آلات صنایع چوب

در کارگاه های صنایع چوب و نجاری انواع ابزار و ماشین آلات وجود دارد که قیمت آنها با توجه به سایز و کاربرد آن متغیر است. در حال حاضر شرکتهای سازنده ماشین آلات نجاری و سایر صنایع با هم جهت ساخت ماشینهای بهتر با کارایی بالاتر به رقابت خیلی نزدیک و فشردهای پرداخته، به طوری که ماشین آلات تولید شده توسط آنها دیگر حکم یک ماشین را نداشته و شامل مجموعهای از ماشین آلات میباشد که در یک محصول گنجانده شده است. بیش از 60 درصد از 75 کارخانه فعال در حوزه صنعت چوب و کاغذ در شمال کشور قرار داشته که تنها منبع تامین خوراک اولیه آنها چوب آن جنگل هاست، لذا اتخاذ تصمیم گیری های بلند مدت جهت تامین خوراک اولیه از جمله زراعت جنگل و یا واردات با توجه به ماده 48 برنامه ششم توسعه کشوری مبنی بر عدم هرگونه برداشت چوب از جنگل های شمال، باید بطور جدی پیگیری شود. این شرکت با به کارگیری از نیروهای بومی متخصص توانسته است بیش از 20 طرح مبلمان خانگی راکه تماما ایرانی بوده در حوزه ای که سالهاست صنف مبلمان کشور مشغول کپی کردن طرح های خارجی بوده به ثبت برساند. مجموعه رنگ کاری مبلمان کالرزون (colorzone) به مدیریت جناب آقای مسعود ممیزاده فعالیت خود را در سال 1360 آغاز نمود.

شرکت بین المللی آدیش کیش در سال 1386 به ثبت رسید و با گذشت بیش از 10 سال از شروع فعالیت خود در زمینه محصولات ساختمانی اعم از: لوازم بهداشتی، شیرآلات و صنایع چوبی موفق به اخذ نمایندگی انحصاری از معتبرترین برندهای ایتالیایی گردید. این نهال گردو دارای میوه با مغز قرمز روشن با سایز متوسط می باشد که تعداد طرفداران آن در بازار بسیار زیاد می باشد. این شرکت الوارهای بسیار مستحکم چندلایه را می سازد، این محصول تحت مارک اولترالام Ultralam™ LVL (laminated veneer lumber) ثبت شده است. اگر محصول چوبی که برای دکوراسیون میخواهید با سایز، رنگ یا طرح مناسب و اختصاصی و سفارشی می خواهید، به صنایع چوب رضوی سفارش دهید. بنابراین اگر می خواهید در مناطق خاصی نظیر نیروگاه های تولید برق از ماده مفیدی که عایق باشد بهره بگیرید، چوب بسیار مناسب خواهد بود. در جنگل های روسیه درخت های چون کاج و صنوبر چند منظوره ، درختان برگ پهن مقاوم ، درخت توس محکم و انعطاف پذیر، درختان بلوط و زبان گنجشک و همچنین تعداد بسیار زیادی درختان تزئینی همچون گردو، اقاقیا یا آلبالو می رویند. به دنبال آن شرکت اقدام به خرید ۵۰۰۰ مترمربع زمین و ساخت سالن های اداری و تولید به مساحت ۷۵۰۰ متر مربع مترمربع در شهرک صنعتی نصیرآباد نمود.

در کشور ما بزرگترین منابع چوب صنعتی دنیا وجود دارند. ما آن را مطابق نیاز و سلیقه شما، با کیفیت و سر وقت میسازیم. با توجه به مقارن بودن راه اندازی مجتمع با اوج گیری انقلاب اسلامی در مهر ماه 1357 طی یک راه اندازی نمایشی مجتمع افتتاح اما پس از چند روز کار متوقف شد. صنایع چوبی توسکا در در سال ۱۳۸۲ فعالیت خود را در زمینه تولید و واردات محصولات چوبی آغاز نمود و پس از بیش از یک دهه تلاش در این زمینه در سال ۱۳۸۶ با نام تجاری ایرسا چوب توسکا پا به عرصه فروش نهاد و با بهره گیری از کادری مجرب و مطالعات کارشناسی دقیق در شاخه های مرتبط نسبت به ارائه محصولات همگام با پیشرفت های روز دنیا اقدام نمود. در نتیجه ماموریت حفظ ، بهره برداری و احیاء جنگل و تولید فرآورده های چوبی (تراورس، واشان، تخته و غیره) از حیطه فعالیت های شرکت چوکا حذف گردید.

صنایع چوب ورگر سابقه طولانی در زمینه صنعت ساخت و ساز و مصنوعات چوبی با هدف توسعه خدمات متمایز در صنعت ساختمان های لوکس و ارائه محصولات با کیفیتی مثال زدنی با طراحی روز دنیا پا به عرصه نهاده تا محصولی در کلاس جهانی به متقاضیان ارائه دهد. در طراحی کابینت همواره در نظر داریم که با استفاده از تجارب پیشکسوتان این صنعت وهنر در دنیا، استفاده نموده و در عین حال نیازهای یک کابینت لوکس و کاربردی ((ایرانی)) را برآورده سازیم. برای اولین بار در راستای جلب رضایتمندی بیشتر مشتریان و همکاران گرامی ، صنایع چوب معصوم اقدام به طراحی و ساخت محصولات خاص و منحصربه فرد طبق نظر سفارش دهنده نموده است. فعالیت خود را در سال 87 آغاز نموده است و طی دوازده سال کسب تجربه، سفارشات خود را با بالاترین کیفیت تحویل مشتریان می نماید. شرکت ایمن درب درسا (صنایع چوب درسا) از سال ۱۳۸۰با نام بازرگانی درسا با اخذ نمایندگی رسمی انحصاری EFOR ترکیه، فعالیت خود را در زمینه واردات درب های ضد سرقت و خروجی اضطراری آغاز نمود. میزان استحکام و قابلیت ارتجاعی آن ها با یکدیگر متفاوت است. محصولی با استحکام و انعطاف پذیری مناسب ایجاد شود.

دیدگاهتان را بنویسید